Anläggning

CEO / Founder

Eric Waxin

+46 (0) 70-819 35 00
eric.waxin@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Sales Manager | Construction

Nicklas Galmar

+46 (0) 70 944 65 38
nicklas.galmar@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Key Account Manager | Region Väst / Göteborg

Jimmy Utberg

+46 (0) 72-924 29 99
jimmy.utberg@zurface.se

Plats: Region Väst / Göteborg

Project Manager

Nina Bergström

+46 (0) 76-873 07 66
nina.bergstrom@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Sales Coordinator

Sebastian Garcia

+46 (0) 76 880 10 16
sebastian.garcia@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Sales Coordinator

Susanne Lundvall

+46 (0) 76 880 16 69
susanne.lundvall@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Bygg

Sales Manager | Building

Eric Tärnsten

+46 (0) 70-671 75 96
eric.tarnsten@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Key Account Manager | Region Väst / Göteborg

Jimmy Utberg

+46 (0) 72-924 29 99
jimmy.utberg@zurface.se

Plats: Region Väst / Göteborg

Inköp och logistik

Purchasing Manager

Nicklas Benamore

+46 (0) 70 821 46 01
nicklas.benamore@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Logistics Manager

Dennis Söderman

+46 (0) 70 143 80 59
dennis.soderman@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Marknad

Content Manager

Benjamin Tjäder

+46 (0) 70 821 45 62
benjamin.tjader@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Hållbarhet

Sustainability Coordinator

Vanessa Vicko

+46 (0) 70 821 46 75
vanessa.vicko@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge

Lager

Warehouse Foreman

Lukasz Bartnicki

+46 (0) 76 880 10 55
Lukasz.Bartnicki@zurface.se

Plats: Stora vika

Warehouse Operations

Mateusz Kobylarz

+46 (0) 76 880 10 55
Mateusz.Kobylarz@zurface.se

Plats: Stora vika

Warehouse Operations

Patryk Burek

+46 (0) 76 880 10 55
patryk.burek@zurface.se

Plats: Stora vika

Ledning

CEO / Founder

Eric Waxin

+46 (0) 70-819 35 00
eric.waxin@zurface.se

Plats: Stockholm Haninge